تخصیص ۱۴ میلیارد تومان برای بهسازی بزرگراه کربلا در کرمانشاه ** ** صبا تنزیت

به گزارش  تسنیم، عبدالهاشم حسن نیا در بازدید از پروژه های انجام شده و در دست اقدام در مسیر راه کربلا در استان کرمانشاه با اعلام این‌که از ابتدای امسال تاکنون 143 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی، روکش و لکه‌گیری آسفالت جاده‌های استان کرمانشاه هزینه شده است، اظهار کرد: بزرگراه کربلا دارای اهمیت ویژه بوده و اجرای پروژه های ساخت و اصلاح از ضروریات ارتقای ایمنی تردد در جاده های این محور است.

کرمی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه نیز با اشاره به این که روکش آسفالت محور کرند (دالاهو) خسروآباد به طول 9 کیلومتر در دست اقدام است، افزود : بودجه تعیین شده برای این طرح 30 میلیارد ریال است و پیش بینی می شود تا پایان شهریور ماه به اتمام برسد.

وی با بیان این که روکش آسفالت مسیر سراب کرند (دالاهو) به طول یک کیلومتر و با یک میلیارد ریال بودجه به پایان رسیده است ، عنوان کرد: بهسازی محور- دالاهو – زاوله شامل اجرای بیس یک لایه و یک لایه آسفالت به طول چهار کیلومتر و با پیشرفت 50 درصد و 6 میلیارد ریال اعتبار در دست اقدام است.

وی با اشاره به این که محور گیلان غرب به سومار به طول 27 کیلومتر با سه میلیارد ریال اعتبار لکه‌گیری شده است، گفت: روکش آسفالت محور اسلام‌آباد غرب – ایلام (قلاجه) به طول چهار کیلومتر و با بودجه 15 میلیارد ریال به اتمام رسیده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان این که لکه‌گیری محور سرپل‌ذهاب ،قپانی به طول چهار کیلومتر و با بودجه 2 میلیارد ریال انجام شده است، افزود: 8.3 کیلومتر از تنگ برد ولی بزمیرآباد – سرپل‌ذهاب با بودجه 10 میلیارد ریال روکش آسفالت به پایان رسیده است.

وی با اشاره به این که روکش آسفالت 8.5 کیلومتر با اعتبار 12 میلیارد ریال در محور سرپل‌ذهاب -ازگله روکش آسفالت انجام شده است، عنوان کرد: رمپ مجتمع‌های خدماتی رفاهی ، نیازی و مرادی در اسلام‌آباد با اعتبار 6 میلیارد ریال به اتمام رسیده است.

کرمی با بیان این که روکش آسفالت قصرشیرین – سرپل ذهاب به طول پنج کیلومتر و با اعتبار 10 میلیارد ریال انجام شده است، گفت: باند برگشت پایانه مرزی پرویزخان به طول 2 کیلومتر و عرض 22 متر و با اعتبار 50 میلیارد ریال آماده بهره برداری می باشد.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *