استخدام و نیازمند سرایدار در تهران

0

استخدام و نیازمند سرایدار در تهران

سرایداری در تهران,سرایداری,سرایداری آموزش و پرورش,سرایداری نیمه وقت,سرایداری خانه,سرایداری در کرج,سرایداری تهران,سرایدار تهران,سرایداری در تهران,استخدام سرایداری تهران,استخدامی سرایداری تهران,نیازمندیهای سرایداری تهران,سرایداری ساختمان تهران,سرایداری ویلا در تهران,سرایداری مدرسه در تهران,استخدام سرایدار خانه,سرایدار در تهران,سرایدار باغ در تهران

سرایدار بعنوان انسانی شریف و محترم در مقابل دستمزد ماهیانه بطور مستمر در محل مجتمع مستقر، فعالیت و زندگی می کند، ضمن برخورداری از همه حقوق قانونی مستحق احترام و تکریم اخلاقی است.

یکی از خدمات شرکت پاک زیست تهران  ، تامین نیروی مناسب جهت سرایداری مجتمع های مسکونی و اداری، کارخانه ها ، باغ و ویلا و… میباشد. ما سرایدارانی آموزش دیده و توجیه به تمامی امور به شما معرفی خواهیم کرد که در طول زمان از عملکرد وی رای و خوشنود باشید.

سرایدار متاهل در تهران

وظایف سرایدار :
الف- نگهبانی از ساختمان و مراقبت در حفظ امنیت ساختمان و واحدها.
ب- نظافت راهروها و پله­ها، لابی، پارکینگها، آسانسور،پشت­بام، محوطه بیرونی ساختمان و کلیه مشاعات عمومی ساختمان.
ج- برف روبی حیاط، راه عبوری پارکینگها و محوطه بیرونی ساختمان در فصول سرد سال.
د- آبیاری باغچه ها و مراقبت از فضای سبز ساختمان.
ه- مراقبت از آسانسور ، تاسیسات گرمایشی و برقی و تجهیزات ساختمان.
و- جمع آوری کیسه زباله ساکنین از درب منازل در ساعت مشخص شده توسط مدیر.
ز- اجرای دستورات مدیرساختمان و عمل به سایر توافقات و قوانین مکان مربوطه

برای تامین نیرو جهت سرایداری با ما تماس بگیرید.
نیروی مورد نظر شما را در سریعترین زمان معرفی خواهیم نمود.

چرا کار نظافت را به شرکت پاک زیست تهران  بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت پاک زیست تهران  به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: عواقب همکاری و کار دادن به کارگران بدون اطلاع شرکتهای خدماتی.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

سرایداری در تهران, سرایداری, سرایداری آموزش و پرورش, سرایداری نیمه وقت, سرایداری خانه, سرایداری در کرج, سرایداری تهران, سرایدار تهران, سرایداری در تهران, استخدام سرایداری تهران, استخدامی سرایداری تهران, نیازمندیهای سرایداری تهران, سرایداری ساختمان تهران, سرایداری ویلا در تهران, سرایداری مدرسه در تهران, استخدام سرایدار خانه, سرایدار در تهران, سرایدار باغ در تهران

اشتراک:

نظرات بسته اند